SERWIS SŁUCHAWEK

Nasza firma zajmuje się szeroko pojętym pogwarancyjnym serwisem słuchawek.

Jeżeli masz problem ze swoimi słuchawkami, nie czekaj i dostarcz je do nas, my zdiagnozujemy i wycenimy naprawę. Poniżej znajdują się najczęściej zadawane nam pytania przez klientów.

Do naprawy słuchawek wykorzystujemy tylko elementy najwyższej jakości.

Złącza takich marek jak:

Protone Audio, Neutrik, Rean, Amphenol, Switchcraft

Przewody takich marek jak:

Protone Audio, Conducfil, Canare, Cordial, Klotz, Tasker

FAQ

Ile kosztuje naprawa?

W zależności od usterki ceny wahają się pomiędzy 20 zł - 150 zł, jest to oczywiście uzależnione od modelu słuchawek i usterki jaka w nich wystąpiła, dlatego dla każdego klienta dokonujemy indywidualnej wyceny.

Ile czasu zajmuje naprawa?

Przy standardowych usterkach tj. wymiana złącza, recabling (wymiana przewodu i złącza), usługę taką wykonujemy maksymalnie 2-4 dni roboczych, jest to uzależnione od ilości zleceń serwisowych w danym momencie. W skrajnych przypadkach terminy mogą się znacznie przedłużyć w chwili kiedy nie posiadamy danej części niezbędnej do wykonania naprawy. Na ta chwilę nasz serwis cieszy się dużym zainteresowaniem stąd większość prac serwisowych zajmuje nam zdecydowanie więcej czasu niż przewidujemy, szacujemy. Za dodatkową opłatą wykonujemy "usługę ekspresową" naprawa w dniu przyjęcia zlecenia.

Czy wszystkie słuchawki da się naprawić? Byłem w wielu serwisach i odmawiano mi naprawy.

Nie zdarzyło nam się odmówić naprawy, w najgorszym przypadku informujemy klienta, że naprawa jest nieopłacalna ale są to rzadkie przypadki.

Chciałbym mieć oplot na przewodzie w moich słuchawkach, czy posiadają Państwo oploty na kable?

Posiadamy oploty w naszej ofercie, także nie ma problemu z wyposażeniem kabla w oplot.

Mieszkam poza Krakowem, a słyszałem, że naprawiają Państwo słuchawki. Czy jest możliwość wysłania ich do Państwa i wykonanie naprawy?

Oczywiście, że istnieje taka możliwość, wielokrotnie odsyłano nam słuchawki do naprawy. W tym przypadku cena usługi wzrasta o cenę wysyłki, którą pokrywa klient.

WAŻNE: Szanowny kliencie, w związku z dużą ilością prac serwisowych jakie wykonujemy oraz prac bieżących nie jesteśmy w stanie odbierać każdego wykonanego do nas telefonu.

Jeżeli chcesz uzyskać informacje na temat postępu prac oddanego do naszego serwisu sprzętu prosimy o kontakt mailowy na adres kontakt@protoneaudio.pl w temacie wiadomości proszę podać nr zgłoszenia serwisowego.

Z góry dziękujemy, ułatwi nam to wzajemną komunikację.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania, zachęcamy do kontaktu.

Zapraszamy

ProTone Audio - Producent Profesjonalnych Złącz Audio-Video, Import i Dystrybucja Akcesoriów Elektronicznych

Długa 23

31-147 Kraków

+48 12 632-88-01

+48 536 995 882

kontakt@protoneaudio.pl

Strona Serwis - bilasEQ.com - Live, Stage Support, Events, Rental stosuje pliki cookie. Korzystając z serwisu zgadzasz się na ich przyjmowanie w Twoim urządzeniu końcowym. Zamknij to okno